Imprezy integracyjne en

Profesjonalnie przygotowana impreza integracyjna jest kluczem nie tylko do świetnej zabawy, ale przede wszystkim do poprawy jakości współpracy całego zespołu. Imprezy integracyjne dla firm w górach są znakomitą okazją do tego, by pomiędzy pracownikami powstały silne więzi, by wyłonić lidera, zażegnać istniejące w grupie spory lub umilić pracownikom standardowe szkolenie. Organizacją imprez integracyjnych nasz hotel Smile zajmuje się od lat. Mamy wiedzę, doświadczenie i zaplecze, które zapewni świetną zabawę, relaks i znakomicie zajmie czas nawet kilkudziesięcioosobowej grupie.

Specjalna oferta dla firm

Zdajemy sobie sprawę, że dobrze spędzona impreza integracyjna pozwala pracownikom na późniejsze osiąganie lepszych wyników i poprawia nastroje w grupie. Atrakcyjnie spędzanie czasu buduje zespół pełen zaufania, wzajemnego szacunku, pozwala na dotarcie się grupie, która pracuje razem od niedawna. To także okazja do zmniejszenia stresu związanego z codziennym wypełnianiem obowiązków oraz do motywowania pracowników. Jeśli impreza integracyjna jest niezwykle atrakcyjna, pracownicy czują się wyróżnieni i jeszcze silniej utożsamiają się z firmą.

Hotel Smile w Szczawnicy jest znakomitym miejscem, w którym można zorganizować imprezę integracyjną. Proponujemy przygotowanie spotkania w którejś z trzech sal konferencyjnych o powierzchni 170m², 150m² oraz 120m². Zadbamy o to, by każdy gość znakomicie się bawił, otrzymał smaczny posiłek i zetknął się z tradycyjną góralską kulturą. W zależności od potrzeb klienta przygotujemy nie tylko przestronne, klimatyzowane sale, ale także wygodne pokoje z łazienkami, zapewnimy catering oraz smaczne, polskie posiłki w hotelowej restauracji. Nasi klienci mogą powierzyć nam wszelkie prace związane z przygotowaniem imprezy integracyjnej w dowolnym terminie i w wybranym profilu tematycznym. Gościom pozostanie już tylko zabawa we własnym gronie i cieszenie się z pobytu w Pieninach.

Wyjątkowa atrakcje i zabawy

Każda impreza integracyjna powinna być atrakcyjna dla wszystkich członków zespołu. Jesteśmy przygotowani na to, by zapewnić im przyjemny i radośnie spędzony czas w naszym hotelu, niezależnie od pory roku i aury panującej za oknem. Proponujemy więc przede wszystkim zabawy w stylu góralskim, tradycyjne dla tutejszego regionu dania oraz pobyt na świeżym powietrzu, u stóp malowniczych szczytów. Nasza oferta obejmuje między innymi zabawę w szałasie góralskim, w którym jest wystarczająco dużo miejsca, by zjeść obiad, kolację lub urządzić poczęstunek z daniami z grilla i potańczyć. Ponieważ szałas góralski jest zadaszony i ogrzewany, dlatego nikogo nie powstrzyma przed zabawą deszcz, śnieg czy wiatr. W szałasie jest znakomite nagłośnienie oraz oświetlenie, a pobyt umilić może prawdziwa góralska grupa muzyczna.

Imprezy tematyczne

Specjalnie z myślą o firmach, które chcą w hotelu Smile zorganizować imprezę integracyjną, przygotowaliśmy wiele różnych wydarzeń oraz imprez tematycznych, dzięki którym czas spędzony w Szczawnicy będzie niezapomniany. Lista imprez tematycznych jest długa, ponieważ obejmuje organizację dancingu w stylu PRL, hawajskiej potańcówki, spotkania w stylu Bollywood czy spotkanie kowbojów i Indian lub kosmitów. Na życzenie klientów zorganizujemy też napad zbójecki i Biesiadę Janosikową, a także inne imprezy nawiązujące do góralskiej kultury: od poczęstunku po występy regionalnego zespołu czy kapeli z gawędziarzem. Impreza integracyjna w górach może zostać też poprowadzona przez zespół muzyczny, DJ’a, konferansjera, być okraszona konkursem karaoke, brazylijskim show, pokazem barmańskim lub występem fakira. Pobyt w hotelu w górach to także znakomita okazja do bliższego poznania okolicy. Spływ przełomem Dunajca, wycieczka na Trzy Korony, oglądanie romantycznych zamków w Pieninach, wycieczka do Wąwozu Homole i rezerwatu Biała Woda to tylko wycinek z oferty, którą możemy przygotować. Popularne zabawy integracyjne, jak i te bardziej oryginalne świetnie połączymy z czasem wolnym, który nasi goście mogą spędzić w hotelowym SPA&Wellness.