Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Imprezy okolicznościowe

Wesela

Wesele w górach to sposób na to, by uczynić ten niezapomniany dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i magicznym. Hotel Smile w Szczawnicy to idealne miejsce na celebrowanie z bliskimi wejścia na nową drogę życia w malowniczym, górskim otoczeniu. Organizacja wesela z naszą pomocą przebiega w przyjemnej atmosferze, a nasi pracownicy zrobią wszystko, by spełnić marzenia Młodej Pary o idealnym dniu. 

Sala weselna w Hotelu Smile może pomieścić dużą ilość gości, a jej wystrój przygotowany będzie zgodnie z życzeniem przyszłych małżonków. Goście weselni po całonocnych szaleństwach odpoczną w wygodnych i doskonale wyposażonych pokojach, a nowożeńcy będą mogli spędzić pierwszą noc nowego życia w romantycznie przystrojonym apartamencie. Wesele w Hotelu Smile pozostawi najpiękniejsze wspomnienia.


ZOBACZ WIĘCEJ

Imprezy Okolicznościowe

Chcesz zorganizować wyjątkową imprezę u stóp malowniczych Pienin? Zapoznaj się z ofertą Hotelu Smile, która obejmuje między innymi organizację przyjęć. Przygotowywane przez nas imprezy okolicznościowe to świetny wybór dla osób ceniących sobie kreatywne rozwiązania i piękne otoczenie. Organizacja urodzin, spotkań rodzinnych i innych eventów to nasza prawdziwa pasja. 

Przygotowywane przez nas imprezy okolicznościowe są zawsze doskonale zaplanowane. Dbamy o to, by wystrój sal i menu były idealnie dopasowane do charakteru przyjęcia. Decydując się na imprezę w Hotelu Smile masz gwarancję najlepszej zabawy i obsługi wysokiej jakości. Zaproś swoich najbliższych na niezapomnianą przygodę w przepięknej Szczawnicy.


ZOBACZ WIĘCEJ

Wynajem szałasu regionalnego

Hotel Smile daje swoim gościom wiele możliwości przyjemnego i radosnego spędzenia czasu u podnóża Pienin. Jeśli chcesz poznać lepiej kulturę góralską, jej kuchnię, muzykę i obyczaje możemy Ci w tym pomóc. Nasza oferta obejmuje między innymi wynajem szałasu góralskiego, w którym możesz poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec gór. 

Jest to idealne miejsce na zorganizowanie rodzinnego obiadu, grilla lub klimatycznej kolacji. Szałas wybudowany został zgodnie z regionalną tradycją architektoniczną. Posiada pełne zadaszenie i ogrzewanie, dzięki czemu spotkania mogą odbywać się tam przez cały rok. Własne nagłośnienie i oświetlenie zapewnią gościom intymną i biesiadną atmosferę. 


ZOBACZ WIĘCEJ

Bankiety

Hotel Smile jest miejscem doskonale dostosowanym do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Jedną z naszych propozycji jest organizacja bankietów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmujemy się przygotowaniem spotkań dla mniejszych i większych grup, dbając o każdy szczegół, gdyż zadowolenie i dobre samopoczucie gości to nasze priorytety. 

Organizowane przez nas bankiety są zawsze wyjątkowe i eleganckie. Przyjęcia odbywają się w gustownych salach, w których góralskie elementy wystroju łączą się z nowoczesnością. Nasi klienci mogą całkowicie powierzyć nam wszelkie zadania związane z organizacją bankietu i tylko cieszyć się niesamowitymi efektami. Wspaniałą atmosferę bankietów w Hotelu Smile doceniło wielu zadowolonych gości. 


ZOBACZ WIĘCEJ