Bankiety

Od wielu lat pracownicy naszego hotelu w górach zajmują się kompleksową organizacją oraz obsługą bankietów i konferencji biznesowych. Dzięki doskonale wyposażonej restauracji z doświadczoną obsługą kucharzy i kelnerów, zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową, dzięki której wszyscy goście będą mogli skosztować dań kuchni góralskiej i polskiej. Smaczne zupy, mięsa, przekąski i napoje przygotowywane są na miejscu, z najlepszej jakości składników i podawane w elegancki sposób. Serwujemy zarówno dania obiadowe, jak i śniadania, kolacje i desery. Pysznie, na ciepło i na zimno, zawsze tak, by bankiet był udany, a jego uczestnicy czuli się komfortowo i mogli skupić na rozmowach biznesowych i towarzyskich.

Komfortowo urządzone sale

Trzy wyjątkowo wygodne sale bankietowe hotelu Smile to przede wszystkim duża przestrzeń: 170m², 150m² oraz 120m². Urządzone są ze smakiem i nawiązują do typowej góralskiej architektury. Z sal, a także dostępnych dla gości tarasów, rozciąga się przepiękny widok na polskie góry i przede wszystkim na Dunajec. Przestronne wnętrza pozwalają na swobodę, na ustawienie stołów, przygotowanie miejsca na serwowanie posiłków, a klimatyzacja zapewnia komfort wszystkim uczestnikom bankietu nawet w upalne, letnie dni.

Malownicze położenie

Hotel Smile został wybudowany w Szczawnicy, w jednej z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowości w polskich górach. Ze względu na walory przyrodnicze, atrakcje turystyczne, liczne szlaki piesze oraz specyficzny mikroklimat jest znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku, uprawiania sportów, spacerowania i relaksu, niezależnie od pory roku. Uzdrowisko, jakim jest Szczawnica, słynie także z wód mineralnych, a dwie trzecie powierzchni miasta stanowią lasy, które zapewniają czyste powietrze, piękny zapach żywicy oraz osłaniają miejscowość od wiatru. Liczne walory tutejszych terenów odpowiadają także organizatorom spotkań, eventów i bankietów. Hotel Smile, którego okna wychodzą na przepiękny Dunajec, jest prawdziwą oazą spokoju i kwintesencją góralskich miejsc wypoczynkowych.

Warunki idealne dla biznesu

Przepiękny o każdej porze krajobraz gór widziany z okien, aż trzy do wyboru duże sale konferencyjne oraz najwyższej klasy obsługa kuchni i restauracji pozwala na organizowanie bankietów w hotelu Smile na wysokim poziomie. Stopień przygotowania sal, poczęstunku i noclegów zachwyca i pozostawia w uczestnikach spotkań i bankietów fantastyczne wrażenia. W ramach dodatkowych usług hotelu bankiet można wzbogacić o wieczór z gawędziarzem, występ góralskiej tradycyjnej kapeli i regionalne trunki. Można także odejść nieco od góralskiej tradycji i zdecydować się na taneczną imprezę z muzyką z płyt i w dowolnym stylu, do której dopasować można także menu. Hotel Smile dysponuje pokojami dwu i trzyosobowymi, w których można zapewnić uczestnikom bankietu wygodny nocleg. Centrum SPA&Wellness dodatkowo sprzyja wypoczynkowi i sprawia, że pobyt w górach kojarzy się z relaksem, nawet jeśli przyczyną wyjazdu było spotkanie biznesowe.