Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Bankiety

Budowa i promocja marki to wymagający proces złożony z wielu elementów. Jednym z aspektów składającym się na prestiż firmy oraz relacje w środowisku biznesowym są bankiety i spotkania branżowe. Wysoki poziom ich organizacji buduje profesjonalny wizerunek firmy.

Dlaczego warto wybrać salę bankietową w Szczawnicy?

  • Trzy przestronne sale konferencyjno – bankietowe o powierzchni 170m2, 150m2, 120m2.
  • Pokoje dwu i trzyosobowe o różnym standardzie, dzięki którym uczestnicy spędzą komfortową noc.
  • Profesjonalna obsługa kuchni i restauracji, która pozwala na organizacje bankietów na wysokim poziomie.
  • Położenie hotelu w zacisznym, a dogodnym miejscu w Szczawnicy, dzięki czemu goście korzystać mogą z rozbudowanego zaplecza turystycznego i uzdrowiskowego miejscowości.
  • Hotelowe centrum SPA&Wellness, dzięki czemu wszyscy goście mają możliwość skorzystania z relaksu gwarantowanego przez profesjonalne zabiegi.
  • Możliwość wzbogacenia bankietu o dodatkowe atrakcje, takie jak wieczór z gawędziarzem czy występ grupy muzycznej.
  • Przepiękny górski krajobraz rozciągający się z okien sal bankietowych i pokoi noclegowych, który pozostawiają w gościach niezapomniane wrażenia.
  • Impreza w prawdziwie wybranym stylu, z regionalnymi potrawami oraz lokalnymi trunkami.
  • Oprócz wieczoru w góralskim klimacie, oferujemy możliwość organizacji bankietu w wybranych stylach muzycznych i z indywidualnie dopasowanym menu.

Dzięki doskonale wyposażonej restauracji z doświadczoną obsługą kucharzy i kelnerów, zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową, dzięki której wszyscy goście będą mogli skosztować dań kuchni góralskiej i polskiej. Smaczne zupy, mięsa, przekąski i napoje przygotowywane są na miejscu, z najlepszej jakości składników i podawane w elegancki sposób. Serwujemy zarówno dania obiadowe, jak i śniadania, kolacje i desery. Pysznie, na ciepło i na zimno, zawsze tak, by bankiet był udany, a jego uczestnicy czuli się komfortowo i mogli skupić na rozmowach biznesowych i towarzyskich.

Komfortowo urządzone sale

Trzy wyjątkowo wygodne sale bankietowe hotelu Smile to przede wszystkim duża przestrzeń: 170m², 150m² oraz 120m². Urządzone są ze smakiem i nawiązują do góralskiej architektury. Z sal, a także dostępnych dla gości tarasów, rozciąga się przepiękny widok na polskie góry i przede wszystkim na Dunajec. Przestronne wnętrza pozwalają na swobodę, na ustawienie stołów, przygotowanie miejsca na serwowanie posiłków, a klimatyzacja zapewnia komfort wszystkim uczestnikom bankietu nawet w upalne, letnie dni.

Malownicze położenie

Hotel Smile został wybudowany w Szczawnicy, w jednej z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowości w polskich górach. Ze względu na walory przyrodnicze, atrakcje turystyczne, liczne szlaki piesze oraz specyficzny mikroklimat jest znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku, uprawiania sportów, spacerowania i relaksu, niezależnie od pory roku. Uzdrowisko, jakim jest Szczawnica, słynie także z wód mineralnych, a dwie trzecie powierzchni miasta stanowią lasy, które zapewniają czyste powietrze, piękny zapach żywicy oraz osłaniają miejscowość od wiatru. Liczne walory tutejszych terenów odpowiadają także organizatorom spotkań, eventów i bankietów. Hotel Smile, którego okna wychodzą na przepiękny Dunajec, jest prawdziwą oazą spokoju i kwintesencją góralskich miejsc wypoczynkowych. Organizacja konferencji w sali bankietowej w górach sprawi, że wydarzenie zostanie zapamiętane przez jego uczestników na długi czas.