Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Imprezy integracyjne

Impreza integracyjna w górach to doskonały sposób na budowanie kultury organizacyjnej firmy, znakomitą nagrodą dla wyróżniających się pracowników lub okazją do zacieśnienia relacji z klientami. Służbowy wyjazd w góry może być także połączeniem integracji z branżowymi szkoleniami i poszerzaniem kompetencji - polecamy na ten cel nasze sale konferencyjne.

Imprezy firmowe w górach

Profesjonalnie przygotowana impreza integracyjna jest kluczem nie tylko do świetnej zabawy, ale przede wszystkim do poprawy jakości współpracy całego zespołu. Imprezy integracyjne dla firm w górach są znakomitą okazją do tego, by pomiędzy pracownikami powstały silne więzi, by wyłonić lidera, zażegnać istniejące w grupie spory lub umilić pracownikom standardowe szkolenie. Organizacją imprez integracyjnych nasz hotel Smile zajmuje się od lat. Mamy wiedzę, doświadczenie i zaplecze, które zapewni świetną zabawę, relaks i znakomicie zajmie czas nawet kilkudziesięcioosobowej grupie.

Specjalna oferta dla firm

Zdajemy sobie sprawę, że dobrze spędzona impreza integracyjna pozwala pracownikom na późniejsze osiąganie lepszych wyników i poprawia nastroje w grupie. Atrakcyjnie spędzanie czasu buduje zespół pełen zaufania, wzajemnego szacunku, pozwala na dotarcie się grupie, która pracuje razem od niedawna. To także okazja do zmniejszenia stresu związanego z codziennym wypełnianiem obowiązków oraz do motywowania pracowników. Jeśli impreza integracyjna jest niezwykle atrakcyjna, pracownicy czują się wyróżnieni i jeszcze silniej utożsamiają się z firmą.

Dlaczego warto zorganizować imprezę integracyjną w naszym hotelu?

Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi o powierzchni 170m2, 150m2,120m2 z zachwycającym widokiem na góry.
Możliwość organizacji imprezy w klimatycznym szałasie regionalnym - to wyjątkowa przestrzeń dająca ciekawe możliwości w nietypowym wnętrzu, w budynku zbudowanym zgodnie z miejscową tradycją architektoniczną. Pośrodku przestronnego pomieszczenia usytuowany jest duży grill, na którym szef kuchni przyrządza potrawy na oczach gości w trakcie imprezy. Wewnątrz szałasu znajduje się również scena z nagłośnieniem, dzięki czemu miejsce to jest idealne aby połączyć przyjęcie z pokazem, szkoleniem lub występami.
Profesjonalna obsługa z doświadczeniem w organizacji imprez gwarantuje oragnizacje spotkania na wysokim poziomie. Zajmiemy się wszystkimi elementami organizowanej imprezy, dzięki czemu nasi goście beztrosko spędzają czas. Dbamy o ich wzorowe zaplanowanie oraz przeprowadzenie, zapewniając indywidualną opiekę od momentu wysłania zapytania do momentu wyjazdu z naszego hotelu.
Posiadamy zaplecze restauracyjne, dzięki czemu serwujemy świeże posiłki kuchni polskiej, regionalnej oraz europejskiej, a także catering.
Oferujemy komfortowe pokoje noclegowe z łazienkami.
Górska kultura to nasza specjalność, dzięki czemu nasi goście mają okazje poznać regionalna kulturę i muzykę oraz lokalne trunki i specjały.

Wyjątkowa atrakcje i zabawy

Każda impreza integracyjna powinna być atrakcyjna dla wszystkich członków zespołu. Jesteśmy przygotowani na to, by zapewnić im przyjemny i radośnie spędzony czas w naszym hotelu, niezależnie od pory roku i aury panującej za oknem. Proponujemy więc przede wszystkim zabawy w stylu góralskim, tradycyjne dla tutejszego regionu dania oraz pobyt na świeżym powietrzu, u stóp malowniczych szczytów. Nasza oferta obejmuje między innymi zabawę w szałasie góralskim, w którym jest wystarczająco dużo miejsca, by zjeść obiad, kolację lub urządzić poczęstunek z daniami z grilla i potańczyć. Ponieważ szałas góralski jest zadaszony i ogrzewany, dlatego nikogo nie powstrzyma przed zabawą deszcz, śnieg czy wiatr. W szałasie jest znakomite nagłośnienie oraz oświetlenie, a pobyt umilić może prawdziwa góralska grupa muzyczna.

Imprezy tematyczne

Specjalnie z myślą o firmach, które chcą w hotelu Smile zorganizować imprezę integracyjną, przygotowaliśmy wiele różnych wydarzeń oraz imprez tematycznych, dzięki którym czas spędzony w Szczawnicy będzie niezapomniany.

Impreza integracyjna może odbyć się w formie zabawy tematycznej:

 • dancing w stylu PRL;
 • spotkanie kowbojów i Indian lub kosmitów;
 • impreza taneczna w stylu Bollywood;
 • napad zbójecki i Biesiada Janosikowa;
 • biesiady i potańcówki w prawdziwie góralskim stylu;
 • integracyjne spotkania prowadzone przez zespół muzyczny, DJ'a, konferansjera ;
 • liczne atrakcje dodatkowe - zapraszamy do kontaktu z naszym event managerem.
 • Imprezy integracyjne w górach warto połączyć również z aktywnościami, które pobudzą motywacje i ducha zdrowej rywalizacji.

Naturalne atrakcje

Imprezy integracyjne w górach to nie tylko biesiada za stołem. Bogate w naturalne atrakcje okolice to idealne miejsce na organizacje zawodów sportowych i czynne spędzanie czasu. Kajakarstwo, wspinaczka, rafting, wycieczki rowerowe, narciastwo zimowe i kulig to doskonałe propozycje, wśród których każdy pracownik znajdzie coś dla siebie.

W ofercie atrakcji organizowanych przez Hotel Smile znaleźć można:

 • spływ przełomem Dunajca;
 • rafting/kajakarstwo;
 • zajęcia wspinaczkowe w kamieniołomie Wdżar;
 • przejazdy autami 4x4 lub quadami;
 • mecze paintball;
 • wycieczki autokarowe z przrwodnikiem;
 • wyjazdy na baseny termalne i parki wodne;
 • kuligi;
 • wypady narciarskie;
 • rodzajowe sceny z góralami i zbójcami;
 • koncerty muzyki góralskiej;
 • dyscypliny team building.

Pobyt w hotelu w górach to także znakomita okazja do bliższego poznania okolicy. Spływ przełomem Dunajca, wycieczka na Trzy Korony, oglądanie romantycznych zamków w Pieninach, wycieczka do Wąwozu Homole i rezerwatu Biała Woda to tylko wycinek z oferty, którą możemy przygotować. Popularne zabawy integracyjne, jak i te bardziej oryginalne świetnie połączymy z czasem wolnym, który nasi goście mogą spędzić w hotelowym SPA&Wellness. Na naszych gości czekają relaksujące zabiegi, kąpiele i seanse saunowe.