Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Organizacja chrzcin, urodzin, jubileuszy

Widok na górskie szczyty i wijącą się rzekę, zapach sosen, klimat prawdziwego górskiego miasteczka to niewątpliwe zalety organizowania imprez rodzinnych w górach. Nie tylko mieszkańcy górskich rejonów naszego kraju, ale także przyjezdni z daleka mogą zdecydować się na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, która będzie miała właściwą oprawę: klimatyczną i przesyconą góralską tradycją. Na gości hotelu Smile czekają przyjemne sale, fantastyczne jedzenie, przytulne pokoje oraz atrakcje, których nie ma w żadnym innym regionie Polski.

Organizacja urodzin i jubileuszy

Urodziny pierwsze, osiemnaste, a może pięćdziesiąte lub setne? 50 rocznica ślubu lub 30 pracy zawodowej? Takie wydarzenia są niepowtarzalne, wyjątkowe i godne uświęcenia. Urodziny lub inny ważny jubileusz to niewątpliwie okazja do spotkania w większym gronie, do dzielenia się radością z przyjaciółmi i rodziną. Jednak organizację takiej imprezy warto powierzyć sprawdzonemu zespołowi, który zapewni wszystkim gościom znakomite samopoczucie.  Ważne uroczystości, które odbywają się w hotelu Smile, przygotowane są w udekorowanej sali, na tyle dużej, by swobodnie pomieścić każdą liczbę gości. Przyrządzanie, podawanie posiłków i obsługa gości w rękach przygotowanej ekipy hotelowej, dla której organizacja urodzin i jubileuszy to część codziennych obowiązków, zachwyci solenizantów, jubilatów i ich towarzyszy. 

Chrzciny i komunie

W życiu rodziny mało jest tak ważnych uroczystości, jak chrzciny lub komunia pociechy. Każdy mały człowiek, nawet ten jeszcze nie do końca świadomy dziejących się wokół niego wydarzeń, zasługuje na piękne zdjęcia i wspomnienia przekazywane przez bliskich. Dzieci przeżywają chrzciny, a zwłaszcza Pierwszą Komunię Świętą niezwykle intensywnie i warto, by w takim momencie towarzyszyła im cała rodzina. Przyjęcie dla dziecka przygotowane w pięknie udekorowanej sali będzie eleganckie, niezwykle stylowe i przepełnione miłą atmosferą. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą czuć się w hotelu Smile swobodnie, cieszyć się pysznym jedzeniem i napawać widokiem na góry. Goście, którzy przyjechali z daleka, mają okazję do pozostania na noc, ponieważ hotel dysponuje pokojami dwu i trzyosobowymi. Wygodny nocleg, liczne atrakcje i smakowita kuchnia sprawią, że rodzinne uroczystości na długo zapadną w pamięć. 

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory kawalerskie, a zwłaszcza panieńskie nie mają długiej tradycji w naszym kraju, jednak huczna impreza przed ślubem to znakomity sposób na pożegnanie się ze stanem wolnym w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Szalone wieczory panieńskie i kawalerskie mogą trwać przez całą noc. Obsługa hotelu zapewni świetne jedzenie, napoje, ale także wygodne noclegi, czy dodatkowe atrakcje w postaci towarzystwa góralskiej kapeli. Dla chętnych istnieje możliwość wynajęcia góralskiego szałasu, czyli ogrzewanej, klimatycznej, zadaszonej chaty, w której spędzić można czas przy grillu, zjeść obiad i biesiadować przez wiele godzin w rodzinnej, przyjacielskiej atmosferze. W szałasie góralskim można poczuć się swojsko i skosztować lokalnych przysmaków.

Panie, które podczas wieczoru panieńskiego przede wszystkim pragną zadbać o swoje ciało, mogą skorzystać z centrum SPA&Wellness hotelu Smile, które zapewnia odprężające i upiększające zabiegi na twarz oraz ciało. Taki sposób spędzania panieńskiego wieczoru jest niezwykle atrakcyjny i przynosi sporą dawkę radości.

Kompleksowa obsługa cateringowa

Każda impreza okolicznościowa w górach zaostrza apetyty i wymaga od obsługi hotelu i restauracji zaangażowania i podawania najsmaczniejszych potraw. Śniadania, obiady, kolacje, przekąski, desery, dania serwowane na ciepło i na zimno, polskie oraz regionalne, tradycyjne, góralskie przysmaki to silna strona naszego hotelu. Organizując wieczór panieński lub kawalerski, komunię, chrzciny, urodziny czy jubileusz można skorzystać z oferty cateringowej. Wszystkie serwowane dania są przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni, z najwyższej jakości, świeżych składników. Nie tylko łagodzą głód, ale przybliżają najwspanialsze smaki i aromaty z polskich gór.