Konferencje

Sala konferencyjna w uroczym hotelu w górach to znakomite miejsce na organizację konferencji biznesowej, naukowej, eventu promocyjnego i każdego innego spotkania, które sprzyja rozwojowi działalności gospodarczej. Spotkania biznesowe w przyjaznej atmosferze są znakomitym tłem dla rozmów, dyskusji, przyswajania wiedzy, nawiązywania kontaktów i szerzenia informacji o swojej firmie, produkcie, usługach. Świetnie przygotowane sale konferencyjne hotelu Smile to miejsca, w których można zacieśnić więzi w biznesie, zdobyć nowe umiejętności, spotkać się pracownikami firmy i przy okazji pobyć na stoku, czy to podczas spaceru, czy zjazdów na nartach.

Profesjonalnie wyposażone sale

Hotel Smile SPA&Wellness w Szczawnicy to przestronny obiekt nad samym brzegiem Dunajca. Zadbaliśmy o to, by sprzyjał nie tylko osobom szukającym noclegu, ale także tym, którym zależy na znakomitym przygotowaniu spotkania biznesowego. Górskie powietrze, piękne widoki i gorąca, góralska atmosfera są fantastycznym tłem dla spotkań nie tylko towarzyskich, ale także tych zawodowych. Zapraszamy więc firmy małe i duże, rodzime i międzynarodowe do korzystania z dużych przestrzeni przygotowanych z myślą o bankietach, balach, uroczystościach i konferencjach. Do wyboru mamy aż trzy w pełni wyposażone sale o powierzchni 170m², 150m² oraz 120m². Są one przystosowane do wymogów organizatorów konferencji, eventów i szkoleń. Wszystkie posiadają profesjonalny sprzęt wizualno-dźwiękowy, flipcharty i markery, TV, projektory multimedialne, nagłośnienie oraz klimatyzację, która sprzyja spotkaniom nawet w upalny dzień. Wygodne stoły i krzesła pozwalają na wielogodzinne skupienie i kreatywną pracę. Układ sal oraz ich wielkość pozwalają na dowolne zaaranżowanie stołów, także tych z poczęstunkiem. Sale urządzone są tak, by nawiązywały do typowej dla regionu architektury. Z każdej można wybrać się na taras zapewniający malownicze krajobrazy.

Obsługa techniczna i cateringowa

Sale w naszym ośrodku konferencyjnym udostępniane są klientom biznesowym do organizowania konferencji i spotkań. W przygotowaniu wydarzenia pomaga wyspecjalizowana grupa naszych pracowników, która zna specyfikę potrzeb firm szukających miejsca do organizacji konferencji. Hotel Smile zapewnia obsługę techniczną urządzeń, w jakie wyposażone zostały sale, gwarantuje właściwą oprawę każdego spotkania, czy wcześniejsze ustawienie stołów i krzeseł według wymogów klienta. Można liczyć także na profesjonalną obsługę cateringową. Goście i uczestnicy konferencji mogą korzystać ze znakomicie prowadzonej przez kucharzy i kelnerów restauracji. Oferujemy również catering w postaci przekąsek, kawy, herbaty i zimnych napojów oraz serwujemy dania kuchni polskiej i góralskiej. Specjalnością kuchni hotelu Smile są zupy, mięsa i przekąski przygotowywane na miejscu i podawane w bardzo elegancki sposób. Każdy mieszkaniec hotelu może więc liczyć na smaczne śniadania, kolacje, obiady i desery. To bardzo mocna strona naszej oferty, z której warto skorzystać, rezerwując salę na konferencję.

Komfortowe pokoje

Każda konferencja, zwłaszcza ta wyjazdowa, bywa wyczerpująca dla uczestników. Jeśli jednak wszyscy goście mogą po podróży lub po godzinach spędzonych w sali konferencyjnej wypocząć we własnym pokoju, czują się zadowoleni i są gotowi do kolejnych wyzwań. Hotel Smile dysponuje wygodnymi, wyposażonymi w komfortowe łazienki pokojami jedno, dwu oraz trzyosobowymi, w których można zakwaterować uczestników konferencji przyjeżdżających z daleka. Zapewnienie noclegów podnosi prestiż konferencji, pozwala na organizowanie wielodniowych spotkań biznesowych oraz na zaproszenie osób także spoza kraju. Sprzyja też integracji po zajęciach zawodowych, wspólnemu spędzaniu czasu w hotelu i poza nim: na stokach czy drogach przepięknej Szczawnicy. Mieszkańcy naszego hotelu mają także okazję, by skorzystać ze SPA i Wellness, czyli z zajęć, które poprawiają nastrój, urodę, relaksują i łagodzą wszelkie dolegliwości związane z długą podróżą oraz intensywną pracą.