Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Wesele w górach

Hotel Smile położony na południowym zboczu Wysokiej Góry i z widokiem na Dunajec tworzy bajkową scenerię, która może zauroczyć nie tylko młodą parę, ale także wszystkich weselnych gości. To dlatego tak wielu nowożeńców wybiera hotel w górach na miejsce swojego przyjęcia weselnego. Ślub i wesele w Pieninach to propozycja nie tylko dla mieszkańców Szczawnicy i okolic, ale także dla tych, którzy marzą o spędzeniu najważniejszego dnia w swoim życiu w przepięknych krajobrazach, a pochodzą z innych rejonów naszego kraju.

Wyjątkowy górski klimat

Powody, dla których warto zorganizować wesele w górach:

  • Możliwość uczestniczenia w bogatych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie góralskich tradycjach i wyjątkowych atrakcjach, jak koncert muzyki góralskiej, przejazd dorożką, kulig konnym zaprzęgiem lub nastrojowe ognisko. W Hotelu Smile w Szczawnicy huczne, wielodniowe wesela są dostępna dla wszystkich, niezależnie od miejsca pochodzenia
  • Masywne szczyty, zalesione zbocza gór, intensywny zapach sosnowych lasów, ziół, kwiatów, malowniczy krajobraz budujący niezwykły, podniosły nastrój – ślub w górach to zachwycające, niezapomniane widoki we wszystkich porach roku. Góry to niezwykłe rejony, sprzyjające relaksowi. Można znaleźć tu okazję do refleksji, odpoczynku, ale też do wysiłku fizycznego, który oczyszcza umysł.
  • Wesele w Szczawnicy, oprócz zachwycających widoków, oferuje również szereg innych atrakcji, które udanie urozmaicą pobyt parze młodej oraz gościom weselnym. Spływ Dunajcem, wędrówki po Pieńskim Parku Narodowym, biesiada przy ognisku, zimowy kulig lub wspólny zjazd na nartach to tylko niektóre z przyjemności, które ubogacą góralskie wesele.
  • Wiemy, jak ważna jest niezwykła aranżacja wydarzenia. Przestronne wnętrza urządzone ze smakiem pozwalają na swobodną zabawę w dużym gronie. Z okien sali rozciągają się widoki na przepiękne Pieniny, zniewalające o każdej porze roku. Walorem sali weselnej w hotelu Smile jest także znakomite nagłośnienie oraz możliwość skorzystania z usług wodzireja i z oprawy muzycznej weselnego przyjęcia. W sali znajduje się również miejsce na wielogodzinne tańce i hulańce – zarówno góralskie, jak i bardziej klasyczne.
  • W naszym hotelu dbamy o każdego gościa, dlatego przygotowaliśmy również ofertę dla najmłodszych. Na dzieci czekają plac zabaw oraz kącik pełen radości. Istnieje również możliwość organizacji indywidualnej opieki oraz dodatkowych zajmujących atrakcji. Wasz niezwykły ślub i wesele w górach to wyzwanie, któremu z przyjemnością sprostają pracownicy Hotelu Smile.
  • Nasz obsługa to profesjonaliści, dzięki którym organizacja ślubu i wesela stanie się bezproblemowa. Zadbamy o smaczne dania, profesjonalny serwis, oprawę muzyczną, aranżacje sali i ugoszczenie gości. Dzięki przytulnym pokojom dla par i rodzin, goście rozkoszować się mogą góralskim powietrzem i krajobrazami przez kilka dni, łącząc uroczystość weselną z udanym wypoczynkiem.

Wesele w górach

Góralskie wesela słyną z przepychu, są cenione za kultywowanie wielowiekowej tradycji i przepiękne obrzędy, których nie ma w żadnym innym rejonie świata. W weselu po góralsku wziąć mogą udział nie tylko osoby, które wciąż pamiętają i przekazują z pokolenia na pokolenie żywą tradycję hucznych i wielodniowych wesel. To także pomysł na wesele dla osób, które w górach bywają od czasu do czasu, ale pokochały tutejsze drewniane chaty, bogatą i smaczną kuchnię oraz twardy, nieustępliwy, a jednak gościnny charakter mieszkańców tego rejonu. Ślub i wesele w górach to okazja do poznania tutejszych obrządków lub do kultywowania własnych, ale w prawdziwie górskiej scenerii. Jesień natomiast to okres spokoju i refleksji, zwłaszcza kiedy górskie lasy zachwycają kolorami. Ślub i wesele w górach czarują pięknem o każdej porze roku.

Smaczna kuchnia i profesjonalna obsługa

W hotelu Smile wiemy, że ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wymaga odpowiedniej oprawy, w tym przede wszystkim wystawnego przyjęcia, na którym królować będzie przepyszna kuchnia przygotowana i podana przez profesjonalną obsługę. Tylko w takich warunkach wszyscy goście mogą bawić się do rana lub nawet przez wiele dni. Wśród proponowanych dań na wesele w naszym hotelu nie brakuje tych prawdziwie góralskich: kwaśnicy, dań z oscypkiem i buncem, a także najlepszej śliwowicy. Przygotować możemy także dania kuchni międzynarodowej i inne popularne i uwielbiane podczas długich, tanecznych imprez. Wszystko zostanie podane na czas, na eleganckiej zastawie, a nad pracą kuchni czuwać będą najlepsi specjaliści w dziedzinie kulinariów. Przy takiej obsłudze parze młodej i gościom nie pozostaje nic, poza beztroską zabawą. Wybierając hotel na wesele, warto kierować się jego przytulnym wyglądem i wieloletnim doświadczeniem pracowników.