Wesele w górach

Hotel Smile położony na południowym zboczu Wysokiej Góry i z widokiem na Dunajec jest bajkową scenerią, która może zauroczyć nie tylko młodą parę, ale także wszystkich weselnych gości. To dlatego tak wielu nowożeńców wybiera hotel w górach na miejsce swojego przyjęcia weselnego, które jest początkiem nowej, pełnej miłości, wspólnej drogi. Ślub i wesele w górach to propozycja nie tylko dla mieszkańców Szczawnicy i okolic, ale także dla tych, którzy marzą o spędzeniu najważniejszego dnia w swoim życiu w przepięknych krajobrazach, a pochodzą z innych rejonów naszego kraju.

Wyjątkowy górski klimat

W polskich górach można o każdej porze roku liczyć na słońce, na przepiękne widoki i wyjątkowe powietrze przesycone zapachem sosen. Niezależnie od pory roku masywne szczyty, zalesione zbocza gór i zaśnieżone szlaki wyglądają urokliwie, czym zawsze wzbudzają zachwyt. W górach można znaleźć okazję do refleksji, odpoczynku, ale też do wysiłku fizycznego, który oczyszcza umysł. To także świetne miejsce do całonocnej zabawy i układania dalekosiężnych planów na życie z drugą osobą.

Góralskie wesela słyną z przepychu, są cenione za kultywowanie wielowiekowej tradycji i przepiękne obrzędy, których nie ma w żadnym innym rejonie świata. W weselu po góralsku wziąć mogą udział nie tylko osoby, które wciąż pamiętają i przekazują z pokolenia na pokolenie żywą tradycję hucznych i wielodniowych wesel. To także pomysł na wesele dla osób, które w górach bywają od czasu do czasu, ale pokochały tutejsze drewniane chaty, bogatą i smaczną kuchnię oraz twardy, nieustępliwy, a jednak gościnny charakter mieszkańców tego rejonu. Ślub i wesele w górach to okazja do poznania tutejszych obrządków lub do kultywowania własnych, ale w prawdziwie górskiej scenerii. Wiosną i latem cieszyć będzie zieleń, zapach ziół i kwiatów, spacery po okolicy lub nad brzegiem Dunajca, zimą zaś istnieje możliwość biesiadowania przy ognisku, jeżdżenia na nartach lub zorganizowania kuligu. Jesień natomiast to okres spokoju i refleksji, zwłaszcza kiedy górskie lasy zachwycają kolorami. Ślub i wesele w górach czarują pięknem o każdej porze roku.

Smaczna kuchnia i profesjonalna obsługa

W hotelu Smile wiemy, że ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wymaga odpowiedniej oprawy, w tym przede wszystkim wystawnego przyjęcia, na którym królować będzie przepyszna kuchnia przygotowana i podana przez profesjonalną obsługę. Tylko w takich warunkach wszyscy goście mogą bawić się do rana lub nawet przez wiele dni. Wśród proponowanych dań na wesele w naszym hotelu nie brakuje tych prawdziwie góralskich: kwaśnicy, dań z oscypkiem i buncem, a także najlepszej śliwowicy. Przygotować możemy także dania kuchni międzynarodowej i inne popularne i uwielbiane podczas długich, tanecznych imprez. Wszystko zostanie podane na czas, na eleganckiej zastawie, a nad pracą kuchni czuwać będą najlepsi specjaliści w dziedzinie kulinariów. Przy takiej obsłudze parze młodej i gościom nie pozostaje nic, poza beztroską zabawą. Wybierając hotel na wesele, warto kierować się jego przytulnym wyglądem i wieloletnim doświadczeniem pracowników.

Gustowna sala weselna

Śnieżnobiałe obrusy i nakrycia, przepiękne krzesła, wyjątkowe dekoracje kwiatowe to niezwykle ważne elementy wyposażenia gustownej sali weselnej naszego górskiego hotelu. Przestronne wnętrza urządzone ze smakiem pozwalają na swobodną zabawę w dużym gronie. Z okien sali rozciągają się widoki na przepiękne Pieniny, zniewalające o każdej porze roku. Walorem sali weselnej w hotelu Smile jest także znakomite nagłośnienie oraz możliwość skorzystania z usług wodzireja i z oprawy muzycznej weselnego przyjęcia.

Niewątpliwą zaletą wynajęcia sali na wesele w górach jest możliwość zapewnienia wszystkim uczestnikom wygodnego noclegu. Na miejscu dostępne są przytulne pokoje dla par i rodzin, w których można pozostać nawet na kilka dni i rozkoszować się górskimi krajobrazami. Ślub i wesele w górach mogą stać się okazją do poznania tutejszej kuchni, do spacerów po szlakach czy nawet jazdy na nartach.