Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Wynajem szałasu regionalnego

Rodzinne spotkanie w górach może odbywać się w przepięknej scenerii, pod dachem i z możliwością zjedzenia smacznego posiłku. Wystarczy tylko wynająć regionalny szałas górski, idealne miejsce na góralską, klimatyczną kolację. Specjalnie przygotowany regionalny wystrój oraz atmosfera sprawiają, że przestrzeń zachęca do celebracji ważnych wydarzeń – zaręczyn, urodzin, narodzin dziecka czy rocznicy.

Impreza góralska

Szałas regionalny to wymarzone miejsce dla wszystkich naszych gości, którzy marzą o przeżyciu prawdziwie góralskiej imprezy. To oryginalny pomysł na świętowanie urodzin, rocznicy, wesela czy po prostu wspólnej celebracji czasu z rodziną i przyjaciółmi. To również doskonałe miejsce na niezapomnianą imprezę integracyjną lub spotkanie z kontrahentami. Niezależnie od okazji i rodzaju uroczystości, biesiada w góralskim stylu to doskonała odskocznia od konwencjonalnych spotkań. Impreza w regionalnym szałasie w urokliwej Szczawnicy zaskoczy gości, a tradycje i przysmaki regionu na długo zapadną w pamięć. W szałasie, oprócz przestrzeni do komfortowego spożycia posiłków, znajduje się również miejsce do tańczenia. O oprawę muzyczną zadbać może prawdziwa góralska grupa muzyczna, która w połączeniu z systemem nagłośnienia i oświetlania tworzy niesamowity klimat. Wyjątkowa aranżacja powstała z połączenia wystroju, muzyki i regionalnej kuchni sprawia, że organizacja spotkania regionalnym szałasie imprezy to nie tylko uczta dla ciała, ale również dla ducha. Sala posiada własną scenę, dzięki czemu to doskonałe miejsce, aby połączyć wspólną biesiadę z pokazem, szkoleniem czy prezentacją. Pośrodku naszego góralskiego szałasu umiejscowiony jest duży grill, na którym kucharz przyrządza potrawy na żywo, w trakcie przyjęcia, co zawsze zachwyca gości i pobudza apetyt.

Szałas regionalny w Szczawnicy oferuje wszystko, co niezbędne do organizacji niezapomnianej imprezy:

  • Kilka pojemnych stołów, aby cieszyć się posiłkiem i zabawą w dużym gronie
  • Regionalny wystrój, dzięki któremu poczuć można prawdziwie góralski klimat, oświetlenie i nagłośnienie do stworzenia biesiadnej atmosfery.
  • Miejsce do grillowania i potrawy przyrządzane na oczach gości
  • Góralska, regionalna kuchnia w najlepszej odsłonie, a w niej wyjątkowe w smaku lokalne sery i mięsa.
  • Zadaszenie i ogrzewanie, dzięki czemu spotkanie może trwać do późnych godzin nocnych niezależnie od warunków pogodowych i pory roku.

Smaczny grill w górach

W górach wszystko smakuje lepiej. Czyste powietrze przepełnione zapachem sosen, szum strumienia, a do tego kilometry pokonanych szlaków, zaostrzają apetyt.