SPA&WELLNESS

Dla naszych klientów przygotowaliśmy całą gamę zabiegów z zakresu odnowy biologicznej, które z pewnością zapewnią wartościowy wypoczynek, a przede wszystkim całkiem nowy start dla ciała i duszy. Wśród nich znajdzie się szereg zabiegów odmładzających i relaksacyjnych, zabiegów na ciało, twarz, dłonie i stopy, masaże relaksacyjne, a nawet specjalnie dobrana seria zabiegów odchudzających. W naszym SPA korzystamy z wysokiej klasy urządzeń, kosmetyków i preparatów na bazie naturalnych składników oraz wiedzy i umiejętności profesjonalistów w zakresie kosmetologii, fizjoterapii i medycyny estetycznej. Smile SPA to bez wątpienia miejsce, w którym warto spędzić kilka dni po to, by wyjechać stąd, jako odmieniona osoba, z zapasem nowej energii życiowej.

OFERTA ZABIEGÓW

Zabiegi na twarz i ciało

W ofercie posiadamy zabiegi na ciało, twarz, dłonie i stopy. To z pewnością coś więcej niż klasyczna wizyta u kosmetyczki. W Smile SPA nie bez powodu zapewniamy naszym gościom kompleksową opiekę i dbamy o to, aby podczas całego okresu pobytu nie brakowało im niczego. Tylko w taki sposób da się wydobyć prawdziwe piękno drzemiące w każdym z nas.

ZOBACZ WIĘCEJ

Relaks

Dla naszych spragnionych odpoczynku gości przygotowaliśmy całą gamę zabiegów relaksacyjnych, które z pewnością pozwolą na chwilę zapomnienia oraz regenerację i obudowę organizmu. Wybór pozostaje naprawdę duży, ponieważ do dyspozycji jest sauna, łaźnia parowa, wanna z hydromasażem oraz różnego rodzaju masaże relaksacyjne.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zabiegi rehabilitacyjne

Nasze SPA to doskonałe miejsce na powrót do formy po różnych urazach i przebytych chorobach. To świetna forma regeneracji dla kręgosłupa, sposób na oderwanie się od siedzącego trybu życia, czy wypoczynek w klimacie tworzonym przez świeże górskie powietrze. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych, które prowadzone są w oparciu o metody z potwierdzoną skutecznością. W naszym ośrodku można skorzystać między innymi z różnorodnych masaży i hydromasaży leczniczych, zbiegów z borowiną, jonoforezy, pola magnetycznego, TENS-a, czy lasera wysokoenergetycznego. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Pakiety SPA

Umów się na zabieg: Tel.: 18 262 10 06 lub 606 665 662, E-mail: biuro@hotelsmile.pl