Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

SPA&WELLNESS – Hotel Szczawnica SPA

Dla naszych klientów przygotowaliśmy całą gamę zabiegów z zakresu odnowy biologicznej, które z pewnością zapewnią wartościowy wypoczynek, a przede wszystkim całkiem nowy start dla ciała i duszy. Wśród nich znajdzie się szereg zabiegów odmładzających i relaksacyjnych, zabiegów na ciało, twarz, dłonie i stopy, masaże relaksacyjne, a nawet specjalnie dobrana seria zabiegów odchudzających. W naszym SPA korzystamy z wysokiej klasy urządzeń, kosmetyków i preparatów na bazie naturalnych składników oraz wiedzy i umiejętności profesjonalistów w zakresie kosmetologii, fizjoterapii i medycyny estetycznej. Smile SPA to bez wątpienia miejsce, w którym warto spędzić kilka dni po to, by wyjechać stąd, jako odmieniona osoba, z zapasem nowej energii życiowej.

Zabiegi na twarz i ciało

W ofercie posiadamy zabiegi na ciało, twarz, dłonie i stopy. To z pewnością coś więcej niż klasyczna wizyta u kosmetyczki. W Smile SPA nie bez powodu zapewniamy naszym gościom kompleksową opiekę i dbamy o to, aby podczas całego okresu pobytu nie brakowało im niczego. Tylko w taki sposób da się wydobyć prawdziwe piękno drzemiące w każdym z nas.

ZOBACZ WIĘCEJ

Relaks

Dla naszych spragnionych odpoczynku gości przygotowaliśmy całą gamę zabiegów relaksacyjnych, które z pewnością pozwolą na chwilę zapomnienia oraz regenerację i obudowę organizmu. Wybór pozostaje naprawdę duży, ponieważ do dyspozycji jest sauna, łaźnia parowa, wanna z hydromasażem oraz różnego rodzaju masaże relaksacyjne.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zabiegi rehabilitacyjne

Nasze SPA to doskonałe miejsce na powrót do formy po różnych urazach i przebytych chorobach. Rehabilitacja w Smile Szczawnica to świetna forma regeneracji dla kręgosłupa, sposób na oderwanie się od siedzącego trybu życia, czy wypoczynek w klimacie tworzonym przez świeże górskie powietrze. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych, które prowadzone są w oparciu o metody z potwierdzoną skutecznością. W naszym ośrodku można skorzystać między innymi z różnorodnych masaży i hydromasaży leczniczych, zbiegów z borowiną, jonoforezy, pola magnetycznego, TENS-a, czy lasera wysokoenergetycznego.

Szczawnica z racji na swoje położenie nad leczniczymi źródłami jest idealnym miejscem na rehabilitację osób w podeszłym wieku, a także po urazach. Jednak nie wszyscy chcą zatrzymać się w samym centrum uzdrowiska z racji na niższy standard noclegów, wysokie ceny i brak spokoju charakterystyczne dla głównych arterii turystycznych miejscowości.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pakiety SPA

Umów się na zabieg: Tel.: 18 262 10 06 lub 606 665 662, E-mail: biuro@hotelsmile.pl

SPA&Wellness w górach

Kiedy rzucimy się w wir codziennych obowiązków, kiedy prowadzimy dom, spełniamy się w pracy, opiekujemy bliskimi, często zapominamy o chwili dla siebie. Zbyt mało czasu na relaks, ale także na dbanie o swoje ciało i wygląd może być prostą drogą do ciągłego zdenerwowania, bezsenności, głębokiego zmęczenia i niezadowolenia z życia. Spędzenie kilku dni w hotelu Smile ze SPA&Wellness może skutecznie poprawić samopoczucie na wiele miesięcy, a pobyt w górach jest prawdziwą odskocznią od domowych problemów.

Pełny relaks w górskim klimacie

“Sanus per aquam” to łacińska sentencja znacząca “zdrowy przez wodę” lub “sanitas per aquam”, czyli zdrowie przez wodę. Idealnie oddaje ono zalety wszelkich zabiegów leczniczych z zakresu hydroterapii czy kosmetycznych, które są skutecznym sposobem na relaks i dobre samopoczucie. Jednak samo słowo “SPA” wywodzi się od nazwy belgijskiej miejscowości w prowincji Liege, które słynęło z oferty leczniczych pobytów w ośrodkach wypoczynkowych. W polskich Pieninach taką funkcję ma hotel Smile, w pełni przygotowany do tego, by świadczyć usługi, które poprawiają wygląd, samopoczucie, odprężają i usuwają napięcie z całego organizmu. Z zabiegów korzystać można podczas krótkich i dłuższych pobytów, między spacerami, zjazdami na nartach czy po zwiedzaniu przepięknej okolicy.

Zadbaj o swoją urodę

Krótki urlop w hotelu w górach, w którym oferowane są masaże, zabiegi kosmetyczne, ale także zapewnione są komfortowe noclegi i posiłki, jest najlepszą okazją do zadbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Pobyt daleko od hałasu i codziennych obowiązków, ale blisko natury, przyniesie on olbrzymią satysfakcję i jest okazją do wykupienia zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz twarz. Oferta SPA&Wellness hotelu Smile zapewnia podróżnym zregenerowanie sił i piękny wygląd, ale także wiąże się z profilaktyką prozdrowotną. Masaże odprężają, obniżają ciśnienie krwi, zwiększają wydzielanie hormonów poprawiających samopoczucie, podnoszą odporność organizmu. Stosowane podczas zabiegów wysokiej jakości kosmetyki przywracają skórze właściwe napięcie, odmładzają twarz, dłonie, stopy, całe ciało, odchudzają. Najwyższej klasy urządzenia i preparaty z naturalnych składników w rękach doświadczonych ekspertów kosmetologii, fizjoterapii i medycyny estetycznej w naszym Smile SPA służą zdrowiu i pięknu.