Nasze działania
w związku z pandemią
COVID-19

Sprawdź naszą politykę
bezpieczeństwa, którą
wprowadziliśmy w trosce
o naszych Gości.

Czytaj więcej

Masaże

Dobrze wykonany masaż poprawia ukrwienie, jędrność oraz elastyczność tkanek. Ponadto ma też zbawienny wpływ na stawy, układ kostny i układ nerwowy. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu masaże lecznicze oraz relaksacyjne. W wyborze chętnie pomoże nasz doświadczony personel.

Masaż klasyczny całego ciała lub wybranej części ciała - 55 min / 180 zł, 25 min / 130 zł

Masaż oddziaływając na układ nerwowy, wpływa na normalizację czynności wszystkich narządów i układów organizmu. Doskonale sprawdzi się u osób przemęczonych, borykających się z bólami kręgosłupa i stawów.

Masaż relaksacyjny całego ciała lub częściowy

Dzięki zastosowaniu urozmaiconych olejków do ciała, odpowiednich technik rozluźniających oraz usunięciu nadmiernych bodźców zewnętrznych, następuje całkowite odprężenie ciała i umysłu. Idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z permanentnym stresem, przebodźcowaniem organizmu i chronicznym zmęczeniem.

25 min / 100zł, 55min / 160 zł

Poprzez dobór różnorodnych technik z zakresu masażu klasycznego wraz z wykorzystaniem technik ucisków w miejscach nadmiernie wrażliwych w tkance mięśniowej, następuje uwolnienie od bólu oraz rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni.

Terapia gorącymi kamieniami wulkanicznymi polega na stymulowaniu organizmu poprzez połączenie masażu wraz z układaniem kamieni w odpowiednich punktach na ciele. W wyniku masażu następuje zwiększenie energii witalnej organizmu, redukcja nadmiernego napięcia mięśniowego oraz usprawnienie krążenia krwi i limfy w naczyniach.

Masaż ten jest jednym ze sposobów na pozbycie się tzw. pomarańczowej skórki, czyli cellulitu. Stosuje się go również w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry. 

25 min / 130 zł

Intensywny masaż usuwający nadmierne zmęczenie organizmu, pobudzający układ ruchu przed wysiłkiem oraz usprawniający krążenie krwi, dzięki czemu substancje odżywcze szybciej przedostają się do mięśni.

Stymulacja określonych punktów i stref odruchowych na stopach odpowiadającym poszczególnym narządom.

Najbardziej naturalna i relaksująca metoda walki z oznakami starzenia się skóry. Poprawia krążenie krwi, ujędrnia i wygładza cerę.

Masaż dla dzieci pozwala na odstresowanie młodego organizmu. 

Sauny i seanse w wannie z hydromasażem

60 min / Od 110zł

60 minut 110,00 zł/1 osoba | 160,00 zł/2 osoby

Na bazie kosmetycznego koziego mleka. Dostarcza skórze cennych protein, witamin z grupy B, wapnia oraz innych składników mineralnych. Po kąpieli Twoja skóra będzie odżywiona, delikatna i miękka w dotyku.

1 osoba – 40,00 zł/h

Bezpłatnie dla gości hotelowych.

30 min / Od 60zł

1 osoba: 30min/60,00 zł | 60min 80,00 zł

2 osoby: 30min/80,00 zł | 60min 100,00 zł

Umów się na zabieg: Tel.: 18 262 10 06 lub 606 665 662, E-mail: biuro@hotelsmile.pl