Nasze działania
w związku z pandemią
COVID-19

Sprawdź naszą politykę
bezpieczeństwa, którą
wprowadziliśmy w trosce
o naszych Gości.

Czytaj więcej

Pokoje Szczawnica

Pokoje typu standard z balkonem

Komfortowe pokoje 2 lub 3 osobowe z balkonem.


Pokój 2 os. : 14-17m²
Łóżka: dwa pojedyńcze 90 cm


Pokój 3 os. : 20m²
Łóżka: jedno podwójne 140 cm (lub dwa pojedyncze łączone, 90 cm) + jedno pojedyńcze 90 cm (łóżko małżeńskie w zależności od dostępności)


Maksymalna ilość osób::  /  


ZOBACZ WIĘCEJ

Pokoje typu Standard

Komfortowe pokoje 2 lub 3 osobowe.


Pokój 2 os. : 17m²
Łóżka: dwa pojedyńcze 90 cm


Pokój 3 os. : 20m²
Łóżka: jedno podwójne 140 cm (lub dwa pojedyncze łączone, 90 cm) + jedno pojedyńcze 90 cm (łóżko małżeńskie w zależności od dostępności)
 


Maksymalna ilość osób:   /  


ZOBACZ WIĘCEJ

Pokoje typu Lux

Komfortowe pokoje 2 osobowe o większym metrażu niż pokoje typu standard. Posiadają balkon.


Pokój: 21m²

Łóżka: dwa pojedyńcze 90 cm z możliwością połączenia
Maksymalna ilość osób:  


ZOBACZ WIĘCEJ

Pokoje typu Apartament

Eleganckie przestronne pokoje 2 osobowe o dużym metrażu.


Pokój: 24m²

Łóżko: podwójne 160 cm
Maksymalna ilość osób:  +  kanapa


ZOBACZ WIĘCEJ

Pokój typu studio

Komfortowe pokoje rodzinne o dużym metrażu. W zależności od dostępności: pokoje z 2 zamykanymi sypialniami oraz balkonem.


Pokój: 26m²

Łóżka: podwójne 140 cm + dwa pojedyńcze 90 cm 
Maksymalna ilość osób: 


ZOBACZ WIĘCEJ

Pokoje w górach

Nasz hotel oferuje komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe dla par, a także pokoje 3 i 4- osobowe idealne da rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół. Pokoje w Szczawnicy przy ulicy Głównej to zarówno doskonała baza wypadowa w góry, jak i miejsce do korzystania z uroków uzdrowiska. Bliskość Pienińskiego Parku Narodowego oraz rzeki Dunajec sprawia, że pokoje w Szczawnicy to doskonały wybór dla amatorów sportów wodnych, takich jak rafting, kajakarstwo, czy spływ tratwami oraz wspinaczki, pieszych i rowerowych wędrówek. Wynajęcie pokojów w zacisznej lokalizacji w Szczawnicy umożliwia korzystanie z uroków zarówno Beskidu Sądeckiego, jak i Pienin. Zapewnia także dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej, licznych sklepów czy lokali gastronomicznych.

Jaki pokój wybrać?

 • Pokój typu Standard dla jednej, dwóch lub trzech osób. Możliwość wyboru łóżek pojedynczych lub złączonych to idealny wybór dla par, lub przyjaciół. Dostępne pokoje z balkonem lub bez.
 • Pokoje typu Lux z balkonem to większy metraż, dla większego komfortu. Dwa łóżka pojedyncze z możliwością połączenia.
 • Pokoje typu Apartament o dużym metrażu i z podwójnym łóżkiem, to wygodny wybór dla par. Na gości czeka powitalny zestaw (filiżanki, kawa, herbata, woda mineralna)
 • Pokoje typu Studio to przestronna przestrzeń podzielona na dwie sypialnie. Doskonały wybór dla rodzin i grup czteroosobowych.

Naszym gościom zapewniamy wszystkie niezbędnej do beztroskiego wypoczynku wyposażenie. W naszych pokojach znajdują się m.in.:

 • łazienka z prysznicem,
 • ręczniki,
 • płaski telewizor,
 • lodówka,
 • czajnik,
 • szafa,
 • biurko,
 • telefon,
 • dostęp do WI-FI,
 • filiżanki.

Wysoki standard hotelu sprawia, że miejsce dla siebie znajdą tu zarówno goście poszukujący wypoczynku od miejskiego zgiełku, jak i przebywający w Szczawnicy w celach biznesowych. Niezależnie od celu podróży oraz rodzaju pokoju, każdy z naszych nasi goście może cieszyć się bezpłatnym dostępem do strefy saun w spa Smile*** oraz sali fitness. Relaks po całodziennych górskich wycieczkach lub trening fitness w wolnym czasie sprawia, że górskie wycieczki będą przyjemniejsze, a wakacyjny wypad będzie jeszcze bardziej kompleksowy.