Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Restauracja Smile Szczawnica

RESTAURACJA REGIONALNA

W menu Restauracji Smile *** znaleźć można wyśmienite dania kuchni regionalnej, swojskie wyroby z własnej wędzarni a także naszą specjalność – słodkie i wytrawne naleśniki. Warto wpaść tu na obiad, wieczornego drinka lub zostać na dłużej i codziennie rano delektować się różnorodnym śniadaniem w formie sycącego bufetu.

Z okien restauracji w Szczawnicy rozciąga się malowniczy widok na góry. Do dyspozycji gości czeka taras widokowy i stoliki na zewnątrz. W subtelnym klimacie, przy nastrojowej muzyce warto się skusić na aromatyczną kawę czy regionalne piwo. Organizujemy też imprezy zamknięte i konferencje, dopasowując menu do upodobań gości.

Zlokalizowana przy wjeździe do Szczawnicy, z dala od zgiełku i problemów z parkowaniem.

ŚNIADANIA HOTELOWE

Gości Hotelu Smile*** witamy codziennie urozmaiconym śniadaniem w formie bufetu, przygotowywanym ze zdrowych i świeżych produktów. Nie brakuje również akcentów regionalnych. Do wyboru są również pozycje uwielbiane przez dzieci, jak naleśniki i płatki na mleku. Dorośli lubią długo delektować się naszymi śniadaniowymi napojami – dobrą herbatą czy aromatyczną kawą podawaną na różne sposoby. Wegetarianie i osoby będące na diecie chwalą duży wybór świeżych owoców czy bezmięsnych dodatków dostępnych co rano w restauracji Smile w Szczawnicy.

Różnorodne dania śniadaniowe pozwalają zarówno na skomponowanie pożywnego posiłku przed wyjściem w góry lub całodniową wycieczką, jak i zdrowego, lekkiego śniadania idealnego dla osób dbających o linię.

Śniadania w restauracji odbywają się w godzinach 7:30 - 10:00 w sezonie, 8.00 – 10.00 poza sezonem

RESTAURACJA Z WIDOKIEM NA GÓRY

Restauracja Smile położona jest na południowym zboczu stoku Wysokiej Góry (527 m. n.p.m.), w pobliżu uzdrowisk Szczawnicy. Posiłek spożywany w zdrowym górskim klimacie na tarasie z panoramicznym widokiem na szczyty i Dunajec smakuje jeszcze lepiej. Chcemy zapewniać niezwykłe wspomnienia kulinarne, ale także nienaganną obsługę i wspomnienia związane z niezwykłym nastrojem.

Świetnie rozumiemy potrzeby naszych gości. Coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy potrzebują solidnego obiadu po powrocie z gór, jak i osoby łączące pobyt w górach z leczniczymi zabiegami i kuracjami leczniczą wodą. Restauracja w Szczawnicy oferuje im lekkie dania wegetariańskie, pożywne zupy i zdrowe śniadanie w formie bufetu. Restauracja Smile Szczawnica zaprasza!

RESTAURACJA SMILE

Ocena: 4.1 w oparciu o 47 opinii z Google
Główna 234, 34-460 Szczawnica,
Tel.: 606 665 662


GODZINY OTWARCIA:

W sezonie: 12:00 - 20:00
Poza sezonem: 12:00 - 19:00
Kuchnie: kuchnia lachowska, kuchnia gorczańska, kuchnia polska